Meltem Keles Polat
 
 
çekmeköy
çekmeköy emlak
çekmeköy
Alisveris
çekmeköy
Anaokulu
çekmeköy
Bilgisayar
çekmeköy
Bilisim
çekmeköy
Cicekci
çekmeköy
Danismanlik
çekmeköy
Dekorasyon
çekmeköy
Dersane
çekmeköy
Eglence
çekmeköy
Emlak
çekmeköy
Gida
çekmeköy
Giyim
çekmeköy
Guzellik
çekmeköy
Hizmet
çekmeköy
Insaat
çekmeköy
Kuafor
çekmeköy
Kurs
çekmeköy
Lokanta
çekmeköy
Mobilya
çekmeköy
Nakliyat
çekmeköy
Otomotiv
çekmeköy
Parfumeri
çekmeköy
Peyzaj
çekmeköy
Reklam
çekmeköy
Spor
çekmeköy
Temizlik
çekmeköy
Turizm
çekmeköy
Veteriner

çekmeköy
çekmeköy
çekmeköy
 
 

 
13.12.2008

çekmeköy Çekmeköy CHP aday adayı Atalay Altundaş

 

CHP Çekmeköy Belediye Başkan aday adayı Atalay Altundaş  Taşdelen 'de 5 bine yakın seven dostunun ve Kars Ardahan Iğdırlı hemşehrilerinin katıldığı törende Adaylığını resmen açıkladı.

Taşdelen Naturel 2 Düğün Sarayı'nda yapılan aday adaylık açıklama törenine yoğun katılım olunca bütün sandalyeler doldu. Ayakta yer bulamayanlar dışarıda töreni izlemek zorunda kaldılar

5 bine yakın Kars Ardahan Iğdır'lılar  ve seven dostlarının katıldığı törende Atalay Başkan diye tezahüratta bulanarak Atalay Altundaş'ı ayakta alkışladılar.

###Alkışlarla mikrofona geldi:

Büyük bir alkış ve tezahüratla mikrofona gelen Atalay Aytundaş Katılım ve ilgiden dolayı herkese teşekkür etti.

Altundaş konuşmalarını şöyle sürdürdü: Bugün Cumhuriyet Halk Partimizden aday adaylığımın sizlere hizmet etmek için açıklamış buluyorum. Tanıtım programıma teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyor ve tekrar hoş geldiniz diyorum.

 Aslen, Ardahan ili çıldır ilçesinin eski ismiyle Urta Köyündenim. Cumhuriyet Halk Partili aile kökeninden gelen biriyim.

Kardeşiniz olarak Çekmeköy'de ikamet ediyorum. Evli ve 1 çocuk babasıyım. İş hayatıma ÖSYM ce yapılan imtihanları başarıyla  geçerek kurumumuzun yurtdışı ortak bankalarında 10 yıla yakın bir süre üst düzey görevlerde bulundum.  Cumhuriyet Halk Partisi çizgisinden hiç sapma  göstermediğim için son derece başarılı çalışmalarıma rağmen, Ziraat bankasının Ümraniye Şubesi daha sonrada Küçükyalı şubesi Müdürlüklerinde tenzili rütbe anlamında atamalarım yapıldı. Mesleki ve kişisel anlayışım gereği şube müdürlüğüm dönemlerinde herkesimle iç içe olmanın hazzını yaşadım.  Esnaf, vatandaş, sanayici, her türlü işveren ve işçiyle  sıcak diyaloglar sürdürmeye herkesimle elimden geldiğince ilgilenerek insanlarımıza yakınlığımı hiç esirgememeye çalıştım. Yaşadığım Çekmeköy ilçesinde beni tanıyan siz değerli dostlarımın yoğun istekleri üzerine, bölgenin sosyal politik yapısını ve de  toplumu iyi tanımamdan dolayı Cumhuriyet Halk  Partimizin belediye başkanlığına aday adayı olmak  üzere bugün sizlerin huzurunda partimin bir neferi olarak üye sıfatımla katılıyorum. Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen ve Alemdağ'ın tüm sorunlarını biliyorum. Aday gösterilmem durumunda bu görevi laiğiyle yerine getireceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bunun tersi olması durumunda geçmişten bugüne değin olduğu gibi partime sadakatimin asla Değişmeyeceğini aksine bundan sonra partimin en alt  kademesinden en üst kademesine kadar bana tevdi edilecek her türlü görevi bir nefer gibi elimin ve  gücümün yettiği kadarıyla yerine getireceğime  sizlerin huzurunda söz veriyorum. Tüm başarıların ve başarılarımızın partimizin  selameti için hayırlı olmasını diliyorum. Katılımlarınız için teşekkürlerimle birlikte iyi bir  bayram geçirmenizi temenni eder saygı ve sevgilerimi sunarım.  

Atalay  Altundaş'a Partililerden büyük destek

Toplantıda destek sunan; Sait Korkmaz: 2 Dönem Belediye Başkanlığı, 2 dönem Belediye Başkan Adaylığı, İstanbul İl Disiplin Kurul Başkanlığı, 2 dönem İl ve Kurultay Delegeliği, Belediye Başkanlık dönemi oy potansiyeli %35,5

Düzgün Çorum: 1 dönem Belediye Başkanlığı, 15 yıl CHP parti örgütünde görev yapmış.

Beytullah Doğanay: 15 yıl CHP parti örgütünde gençlik kollarında görev almış, Seçim Komisyon Başkanlığı Ümraniye İlçe Sekreterliği yapmış, İlçe ve kurultay Delegeliği, 1 dönem Belediye Başkanlığı, 1 dönem Belediye Başkan Adaylığı yapmış.

Sait Aytemiz: 3 dönem Belediye Başkanlığı, 15 yıl CHP parti örgütünde çalışmış 1 dönem Belediye Başkan Adayı olmuş.

Cahit Aslan: SHP Meclis Üyesi Başkanlığı, SHP-CHP Birleşiminde 1 dönem Belediye CHP Başkanlığı.

Çetin Akarsu: 15 yıl CHP parti örgütünde çalışmış il yönetiminde bulunmuş

Binali Bayram: İlçe CHP Çekmeköy kurucu üyesi 2 dönem Belediye Başkanlığı İl ve İlçe Kurultay delegesi ve çok sayıda tanınmış siyasi parti temsilcileri Atalay Altundaş'a açık destek vereceklerini gazetemize açıkladılar.  

Güldür Bilgili/Taşdelen

###Teşekkür ilanı

Cumhuriyet Halk partisi Çekmekey Belediye Başkan Aday Adayı tanıtım programına telefon telgraf ve bizzat katılan Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerine Cumhuriyet Halk Partisi Aday Adaylarına  Siyasi parti temsilcilerine dernek Başkan ve Yöneticilerine, Pazar günü tatillerini bölüp gelen ve özellikle yer bulamayıp ayakta izleyenlere ve bütün  destek sunan dostlarıma,partililerime ve hemşehrilerime teşekkür ederim.

Bu haber2062 defa okunmuştur.
  Share Tıkla Haberi Paylaş

çekmeköy haber yorum
çekmeköy
cekmekoy-muzik-kursu
çekmeköy
çekmeköy
çekmeköy
 VİDEO KATEGORİLERİ
cekmekoy- Tas kaplama - lastik fiyatlari - tas fiyatlari- tel cit- korkuluk kupeste fiyatlari - balkon korkuluklari merdiven korkuluklari- ankara vinc- dogal taslar cam balkon fiyatlari mutfak tezgahi cekmekoy muzik kursu - saksi - bahce mobilyalari forma fiyatlari korkuluk fiyatlari ingilizce kursu fiyatlari - en iyi ingilizce kursu izmir ingilizce kursları panel çit fiyatları panel çit izmir ingilizce kursları bahce mobilyalari mutfak tezgahi panel cit fiyatlari ingilizce kurs fiyatlari yds kursu tas kaplama tel cit patlatma tas mutfak tezgahiı ingilizce kurslari yds kursu ahsap saksi fiber saksi isikli saksi ingilizce kursu leke tedavi ingilizce kurs fiyatları ankara