Meltem Keles Polat
 
 
çekmeköy
çekmeköy emlak
çekmeköy
Alisveris
çekmeköy
Anaokulu
çekmeköy
Bilgisayar
çekmeköy
Bilisim
çekmeköy
Cicekci
çekmeköy
Danismanlik
çekmeköy
Dekorasyon
çekmeköy
Dersane
çekmeköy
Eglence
çekmeköy
Emlak
çekmeköy
Gida
çekmeköy
Giyim
çekmeköy
Guzellik
çekmeköy
Hizmet
çekmeköy
Insaat
çekmeköy
Kuafor
çekmeköy
Kurs
çekmeköy
Lokanta
çekmeköy
Mobilya
çekmeköy
Nakliyat
çekmeköy
Otomotiv
çekmeköy
Parfumeri
çekmeköy
Peyzaj
çekmeköy
Reklam
çekmeköy
Spor
çekmeköy
Temizlik
çekmeköy
Turizm
çekmeköy
Veteriner

çekmeköy
çekmeköy
çekmeköy
 
 

 
7.3.2009

çekmeköy Çekmeköy Chp adayı Hüseyin Sipahi'nin projeleri

 (ÇEK-İM) ÇEKMEKÖY İMAR REFORMU
Çekmeköy imar planı ihtiyaçlara cevap vermekten uzaktır. Hatalı imar çalışmaları nedeniyle arazi, bina va konutlar olması gereken değerin çok altında. Bu projeyle Çekmeköy'e hak ettiği değer kazandırılacak.
(4-T TİCARET-TURİZM-TEKNOLOJİ-TARIM)
Her kent doğal gelişim dinamiklerine uygun bir model çizgisinde gelişmelidir. Çekmeköy için en uygun kentsel gelişim modeli üzerinde çalışan uzmanların önerisi '3 T' olarak adlandırılan 'Ticaret-Turizm-Teknoloji'ye dayanan bir gelişme modelidir.
(ÇEK-ES) KÜÇÜK ESNAF VE
ZANAATKÂRLAR SİTESİ PROJESİ
Çekmeköy'ün farklı bölgelerindeki tamir, bakım, onarım ve imalat işleri ile uğraşan küçük esnaf ve zanaatkârlar; altyapısı tamamlanmış, rahat, konforlu ve düşük maliyetli sitelerde toplanacak. Ulaşım imkanlarıyla da desteklenerek; iş yaparak gelişmeleri ve ilçe ihtiyaçlarına cevap vermeleri sağlanacak.
(ÇEK-DES) HAYAT DESTEK PROJESİ
Çekmeköylü, tüm belediye hizmetlerinden eşit, adil ve sürekli olarak yararlanacak. Belediye'nin tüm hizmet birimleri, iyi günde, kötü günde hep halkın yanında olacak.
(ÇEK-İŞ) İŞ VE ELEMAN AJANSI
Çekmeköy'ün en önemli sorunlarından birisi de istihdam. İşsizlik sorununun yanısıra; iş yerleri de ilçeden çok uzak. Bu projeyle; iş arayanlarla eleman arayanlar, Çekmeköy ve civarı temel alınarak buluşturulacak.
(EN-ÇEK) ENGELLİLERE KOLAY YAŞAM
Engellilerin günlük yaşamdaki güçlükler azaltılarak; toplumsal yaşama katılmaları sağlanacak ve üretkenlikleri artırılacak.
(ÇEK-KART) KARTLI YAŞAM PROJESİ
Her Çekmeköylü ÇEK-KART sahibi olacak. Belediye ile tüm işlemler bu kartla yapılacak ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar da bu karttaki dijital numaraya göre desteklenecek.
(ÇEK-MOBİL) ACİL MOBİL MÜDAHALE
Kentin günlük yaşamı içinde aniden ortaya çıkan sağlık, güvenlik, trafik sıkışıklığı, gürültü, düzensiz ve kaçak yapılaşma gibi çeşitli sorunlara oluşturulacak bir izleme sistemiyle hızlı bir şekilde müdahale edilecek.
(ÇEK-ALTYAPI) ALTYAPI PROJELERİ
Kanalizasyon, elektrik, su, doğalgaz, kablo, telefon gibi sistemler teknolojik bir yaklaşımla yenilenecek, hatlar yeraltına alınacak. Dere ıslahları ile su baskınları önlenecek.
(EGİT-ÇEK) EGİTİM KURUMLARI PROJESİ
Okul eksiği giderilecek. Üniversite kurulması teşvik edilecek ve öğrencilerin okullarına güvenli gidiş-dönüşü sağlanacak.
(SPOR-ÇEK) SPOR ALANLARI OLUŞTURMA
Çekmeköy halkı sağlıklı yaşam için spor yapma imkanlarına kavuşturulacak. Bu alanlarda ulusal ve uluslararası spor etkinliklerini izlemesi sağlanacak.
(ÇE-KÜL) ÇEKMEKÖY KÜLTÜR KENTİ PROJESİ
Çekmeköy kültür-sanat merkezi haline getirilecek. Çekmeköy'lülerin sanatsal ve kültürel etkinlik taleplerini yerinden karşılanarak; sanatsal üretime katkıda bulunulacak.
(ÇEK-ULAŞ) KENT ULAŞIM PROJESİ
Ulaşımda hareket kabiliyeti ve dolaşım özgürlüğünü kısıtlamayan uyumlu bir düzen sağlanacak. İstanbul'un çeşitli merkezlerine ulaşım hızlı, kolay, rahat ve düşük maliyetle gerçekleştirilacak ve de beldeler arasında ücretsiz bağlantı sağlanacak.
(ÇEK-OTOPARK) KENT OTOPARK SİSTEMİ
Trafik, insan odaklı anlayışa uygun olarak düzenlenecek ve trafik akışı hızlandırılacak. Otopark sorunu kalıcı şekilde çözülecek.
(ÇEK-GELİŞİM) SOSYAL GELİŞİM PROJESİ
Çekmeköy'de yaşayan tüm kesimleri kapsayan sosyal gelişim çalışmaları ile bölgenin sosyal-kültürel olarak gelişmesi hızlandırılacak.
(ÇEK-AG) SÇEKMEKÖY İLETİŞİM SİSTEMİ
Belediyenin etkili ve hızlı bir sistemle çalışabilmesi için; ilgili kamu kurumları, muhtarlıklar ve vatandaşlar bir ağ sisteminde birleştirilecek ve hizmet ağı oluşturulacak.

Kaynak : Flashaber
Bu haber749 defa okunmuştur.
  Share Tıkla Haberi Paylaş

çekmeköy haber yorum
çekmeköy
cekmekoy-muzik-kursu
çekmeköy
çekmeköy
çekmeköy
 VİDEO KATEGORİLERİ
cekmekoy- Tas kaplama - lastik fiyatlari - tas fiyatlari- tel cit- korkuluk kupeste fiyatlari - balkon korkuluklari merdiven korkuluklari- ankara vinc- dogal taslar cam balkon fiyatlari mutfak tezgahi cekmekoy muzik kursu - saksi - bahce mobilyalari forma fiyatlari korkuluk fiyatlari ingilizce kursu fiyatlari - en iyi ingilizce kursu izmir ingilizce kursları panel çit fiyatları panel çit izmir ingilizce kursları bahce mobilyalari mutfak tezgahi panel cit fiyatlari ingilizce kurs fiyatlari yds kursu tas kaplama tel cit patlatma tas mutfak tezgahiı ingilizce kurslari yds kursu ahsap saksi fiber saksi isikli saksi ingilizce kursu leke tedavi ingilizce kurs fiyatları ankara