Meltem Keles Polat
 
 
çekmeköy
çekmeköy emlak
çekmeköy
Alisveris
çekmeköy
Anaokulu
çekmeköy
Bilgisayar
çekmeköy
Bilisim
çekmeköy
Cicekci
çekmeköy
Danismanlik
çekmeköy
Dekorasyon
çekmeköy
Dersane
çekmeköy
Eglence
çekmeköy
Emlak
çekmeköy
Gida
çekmeköy
Giyim
çekmeköy
Guzellik
çekmeköy
Hizmet
çekmeköy
Insaat
çekmeköy
Kuafor
çekmeköy
Kurs
çekmeköy
Lokanta
çekmeköy
Mobilya
çekmeköy
Nakliyat
çekmeköy
Otomotiv
çekmeköy
Parfumeri
çekmeköy
Peyzaj
çekmeköy
Reklam
çekmeköy
Spor
çekmeköy
Temizlik
çekmeköy
Turizm
çekmeköy
Veteriner

çekmeköy
çekmeköy
çekmeköy
 
 

 
16.4.2009

çekmeköy Taşdelen'e Devlet Hastanesi Müjdesi.

 Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdogan yerel seçimlerin ardından İstanbul’daki belediye başkanlarıyla teker teker görüştü. Partinin il başkanlığında belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla görüşen Erdoğan’ın, “Bu dönem hizmette sınır tanımayın, ne eksiklik varsa çözün" talimatı verdiği gelen bilgiler arasındaydı.

Başbakan Erdoğan’ın görüştüğü isimlerin arasında Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz da vardı. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, bu buluşmanın perde arkasını partililerle paylaşarak önemli bir müjde de verdi, “Bölgeye devlet hastenesi geliyor”. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, seçim öncesi verdiği sözleri birer birer yerine getirmek için startı verdi. Başkan Poyraz’ın en büyük projelerinden biri de bölgeye bir devlet hastanesi kazandırmaktı. Her fırsatta bölgeye bir devlet hastanesi kazandıracağını söyleyen Poyraz’ın bu vaadi gerçekleşiyor.

Poyraz’ın en önemli projelerinden biri gerçekleşiyor

Ahmet Poyraz geçtiğimiz günlerde Taşdelen Belediyesi’ni ziyaretinde bu müjdeyi yerinde verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la partinin il binasında yüz yüze bir görüşme yaptığını söyleyen Poyraz, hastane sözünü aldığını söyledi. Poyraz bu görüşmeyle ilgili şunları söyledi: “Sayın başbakanımıza bölgenin ilk etapta bir devlet hastanesine ihtiyacı olduğunu söyledim. Kendisi de bu talebimi olumlu buldu. Ancak bu hastaninin özelikle Taşdelen’de kurulmasıni istedi” dedi. Poyraz ayrıca Başbakan Erdoğan’ın Çekmeköy’ü çok önemsediğini ve burada güzel hizmetler yapılmasını isteğini de sözlerine ekledi. Başbakan Erdoğan’dan hastane sözü alan Poyraz sağlık bakanlığıyla irtibata geçerek bu yöndeki çalışmaları hemen başlattı. Artık tek bir hedef var, da hastane yerinin belirlenmesi ve temelinin atılması süreci.

Kaynak : nazmicavdar.blogspot.com

Bu haber3723 defa okunmuştur.
  Share Tıkla Haberi Paylaş

çekmeköy haber yorum
çekmeköy
cekmekoy-muzik-kursu
çekmeköy
çekmeköy
çekmeköy
 VİDEO KATEGORİLERİ
cekmekoy- Tas kaplama - lastik fiyatlari - tas fiyatlari- tel cit- korkuluk kupeste fiyatlari - balkon korkuluklari merdiven korkuluklari- ankara vinc- dogal taslar cam balkon fiyatlari mutfak tezgahi cekmekoy muzik kursu - saksi - bahce mobilyalari forma fiyatlari korkuluk fiyatlari ingilizce kursu fiyatlari - en iyi ingilizce kursu izmir ingilizce kursları panel çit fiyatları panel çit izmir ingilizce kursları bahce mobilyalari mutfak tezgahi panel cit fiyatlari ingilizce kurs fiyatlari yds kursu tas kaplama tel cit patlatma tas mutfak tezgahiı ingilizce kurslari yds kursu ahsap saksi fiber saksi isikli saksi ingilizce kursu leke tedavi ingilizce kurs fiyatları ankara